Hizmetlerimiz

KÜLTÜR VE TURİZM YATIRIM

ARŞIN PROJE BANK olarak bu alanda yatırımcılara hizmet sunduğumuz alt başlıkları özetlemek gerekirse: Turizm teşvik danışmanlıkları kapsamında otel ve turizm amaçlı yapı projeleri veya gayrimenkulleri alım satım danışmanlıkları; yapı inşa..

KÜLTÜR VE TURİZM YATIRIM

ARŞIN PROJE BANK olarak bu alanda yatırımcılara hizmet sunduğumuz alt başlıkları özetlemek gerekirse: Turizm teşvik danışmanlıkları kapsamında otel ve turizm amaçlı yapı projeleri veya gayrimenkulleri alım satım danışmanlıkları; yapı inşa proje, onarım, restorasyon ve renovasyon çalışmaları,  Restorasyon Proje Uygulamaları, Renovasyon Proje Uygulamaları , Otel Projeleri , Turizm Yatırım Teşvik fizibilite raporları ve takipleri sayılabilir.

ARŞIN PROJE BANK ekibi, turizm konusunda büyük ya da küçük çaplı yatırım farkına bakmaksızın, hizmet sunmayı, üretmeyi ve paylaşmayı düstur edinmiştir. Bizlere küçük bir butik otelinizin vizyon ve dekorasyonunu değiştirerek karlılık oranını arttırmak, kurumsal kimliğini tazelemek amacıyla da başvurabilirsiniz; sıfırdan yapılacak 5 yıldızlı bir tesisin mimari projesi ve yatırım teşviğinin onaylanması için de. ARŞIN PROJE BANK olarak kaynaklarımızın en doğru, estetik ve verimli bir şekilde doğal yapımızı bozmadan, çevremize zarar vermeden turizm için yapılaşarak ülkemizin döviz gelirlerinin artmasına katkıda bulunmak vizyonumuzun bir parçasıdır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

EnglishTurkish

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL